Khan Academy – warsztaty

Zapraszamy na DARMOWE warsztaty na platformie edukacyjnej KHAN ACADEMY.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Na zajęciach prezentowane są możliwości i przykładowe zastosowanie darmowej platformy edukacyjnej KHAN ACADEMY.

Spersonalizowane materiały dydaktyczne dla wszystkich grup wiekowych

Akademia Khana oferuje praktyczne ćwiczenia, filmy instruktażowe i panel indywidualnych planów nauczania, który daje uczniom możliwość pracy we własnym tempie, w i poza klasą. Zajmują się matematyką, naukami ścisłymi, programowaniem komputerów, historią, historią sztuki i ekonomią. Ich matematyczna misja to przeprowadzenie uczniów od przedszkola do rachunku różniczkowego za pomocą nowoczesnych technologii adaptacyjnych, które identyfikują mocne i słabe strony ucznia. Khan Academy nawiązała także współpracę z instytucjami takimi jak NASA, The Museum of Modern Art, California Academy of Sciences i MIT w celu zaoferowania wyspecjalizowanych treści.

Darmowe narzędzia dla rodziców i nauczycieli

Akademia Khana dokłada wszelkich starań, aby platforma umożliwiła trenerom wszelkiego rodzaju lepsze zrozumienie tego, co robią ich dzieci lub uczniowie i jak najlepiej im pomóc. Zobaczyć na pierwszy rzut oka, czy dziecko lub uczeń boryka się z trudnościami lub czy osiąga dobre wyniki i jest teraz dużo lepsze od klasy. Nasz panel nawigacyjny nauczyciela zawiera podsumowanie wyników całej klasy oraz szczegółowe profile uczniów.

Platforma wyróżnia 5 głównych grup tematycznych:

  • Matematyka
  • Nauki ścisłe – w tym biologia, fizyka, chemia, …
  • Ekonomia i finanse
  • Nauki humanistyczne i sztuka – w tym muzyka, sztuka, …
  • Informatyka – dedykowane narzędzia dydaktyczne stworzone na potrzebę tego działu, unikalne w skali świata

Lokalizacja

Multisali przy szkolen sp 212 (ul. Czarnomorska 3 – wejście od strony ogródka szkolnego, ujęcia wydy oligoceńskiej).

Prowadzący

Prowadzący jest jednocześnie osobą która w ramach wolontariatu wspiera platformę Khan Academy i pomaga w tłumaczeniu materiałówn na język polski.

Terminy

Zajęcia odbywają się piątki o godzinie 18:00 i trwają 45 min

Zapisy

Zapisy na zajęcia telefonicznie pod numerem: +48 513 418 223 lub info@okas.pl

 

 

Dodaj komentarz